2. september 2012

Jüri Jaansoni 2 silla jooks

Nädalale pani punkti juba 12. korda järjest toimunud Jüri Jaansoni 2 silla jooks. Sel aastal oli üritus varasematest aastatest populaarsem ja seda näitas ka jooksu tase. Alustada sain täitsa ees otsast, lausa teisest stardikoridorist, kus oli ainult 80 inimest. Eesmärgiks oli jõuda kindlasti esimese saja sisse, et ikka see särgike saada, mida esimesele sajale lõpetajale jagatakse :) Ka ühel minuga samas klubis käival aerutajal oli plaan esimese saja sisse mahtuda, kui 5 kohta jäi puudu ja kaotas ka sellega kihlveo :). Iga tahes kuna eelmine aasta oli minu kaotus sõudekuulsusele, Allar Rajale, ainult 10 sekundit siis proovisin stardis ikka tema lähedal püsida, kui see esimene kilomeeter kõrvetas juba korralikult ära ja pärast seda kuni sillani nägin ainult endast mööda minejaid. Õnneks pärast silda pehmel pinnasel suutsin juba teistega sammu pidama hakata ja lõpuks jäigi sama koht mis pärast silda loeti ehk siis 76. koht. Aega see aasta parandada ei suutnud, jäin 3 sekundiga eelmise aasta ajale alla ja kuna see aasta oli jooksu tase kõvem siis tähendas see kehvemat kohta kui eelmine aasta. Eelmine aasta olin 57., põhimõtteliselt langesin sama ajaga 20 koha võrra taha poole ja omavanustes olin eelmine aasta kolmas siis see aasta alles 7. Aga parima aerutaja tiitli sain ikkagi, see tähendas kinkekaarte 30€ väärtuses. Aga siis nii palju, et Allar kellele ma tuulde algul võtsin jõudis finišisse 36. Ahjaa unustasin oma aja öelda, see oli 33 minutit ja 58 sekundit.