7. detsember 2015

@ Turkey Antalya #SiS

Ja siin ta ongi, see lubatud postitus Türgi lõunalaagri esimesest nädalast! Esimesel nädalal sai juba korralikult trenni tehtud ja rohkem veel, õnneks või kahjuks asume me suurematest linnadest natuke kaugel, siis oma vabaaja sisustame (mina ja Kaspar) TRX'iga mängides. Ise treenin Läti kanuuaerutamse koondislaste Gatis Pranksi ja Aivis Tintsuga (need samad tugevad mehed, kelle juures ma Lätis 2 nädalat külas olin) 3 korda päevas: varahommikul kell 7:10, hommikul kell 9.00 ja õhtul kell 15.15 ning nii esmaspäevast laupäevani. Seltskond ise on siin väga kirju ja tugev: serbid, eestlased, lätlased, leedukad, sakslased ja muidugi ka kohalikud.


Panoraam veepeale mineku kohast

Ässade jooksutrenn
Oma esimest nädalat väga raskeks ei hindagi, vähemalt enesetunde poole pealt, kuigi sai lätlastega nii mõnigi lõik päris peeneks lastud! Varahommikuti jookseme ja võimleme, hommikusel treeningu sõidame reeglina 12 km vee peal ja selle sees on lõigud, mis on olnud pigem maksimumi lähedased, ja tunnikene jõutrenni raskustega või 10 km jooksu. Nagu juba ütlesin, siis pärast hommikust trenni on vabaaega meeletult palju ja sisustame seda TRX'iga koos Kaspariga. Õhtul aerutame 10 km ja keskendume tehnikale ja teeme väikeseid intervaltreeningud ja lõpetame tunnise või pooleteise tunnuse raskute tõstmisega.

TRX fun
Ilmast ja oludest ka - aerutamisringi saab teha siin üpriski pika, rohkem kui 20 km, aga ise kasutame jõe 4 km pikkust lõiku ehk majutusest mereni. Jões on väikene vool, aga tõesti väga väike. Õnneks lõbusõitjaid siin väga ei ole ja tuul väga ei puhu ja kui puhukski siis ei mõjuta see väga aerutamistingimusi, seega aerutamiseks väga hea koht. Ilmad ise on olnud head, keskpärane Eesti suvi ja mõni päev isegi parem. Erinevalt Eestist tuult me saanud ei ole, ainult Päikest! Õrna puhumist on olnud õhtuti mägeda poolt, vot siis tundub küll õhk jäine, aga Päike on siin soe. Kõik eestlased elavad ühes majaskolmes erinevad numbritoas - duo Joosep & Kaspar ja Kaarel & Tarmo ning asepresident Urmas eraldi. Söögiga on siin väga pahasti - valik on liiga suur ja liiga hea :D

Canoers avenue


Oma ainukese treeningnädala vabapäeva veetsime Antalyas, kus asepresidendil on muidugi, et sõbrad igal tänava nurgal (kus tal neid ei oleks), külastasime sõbra maja Antalya vanalinnas, kust avanes miljonivaade merele. Ühtlasi proovisime ära Türgi õige kebabi, mis oli tõesti fantastiline!!! Nägime ära ka kurikuulsad tänava kaupmehed, kes Turkish Original'i meile hea hinnaga pakkusid: "For you my friend -50%". Ning reede õhtul korraldas kohalik ülemus Baltic Festivali, kus istusime koos Baltimaa aerutajateja koos ühise laua taha ja rääkisime maailma asju! Selleks korrak kõik! ;)

Meeskond kebab
Antalya

Rammu kasvatab ja jõudu taastab Scienci in Sport Estonia ja Scandinavian Fuel Company


1 kommentaar:

  1. Aitäh Joosep,et võtad vaevaks kirjutada, tore lugemine! Tervitused minu poolt kõigile tublidele kaasjõmmidele!

    VastaKustuta