11. märts 2018

Leidmas võitjat enda seest!

Merhaba mu sõber! Tore, et oled jälle end mu blogilainele sättinud! Kohe kohe ka kiire ülevaade selle aasta esimese lõunalaagri esimesest nädalast alustades siia reisimisega kuni pühapäeva õhtuni välja!
Protseduuridel
Reis Türki Antalyasse tõotas tulla kaunis lühike (taustaks võrdlus 2016. aastaga, mil autosõit Antalyasse võttis aega 71,5 tundi!), kõigest 6 tundi vahepeatusega Istanbulis. Kahjuks siiski nii kiiresti ei läinud ja Istanbul -> Antalya lend hilines lõpuks 3 tundi. Päeva aitas üle elada survival kit (mehised võileivad), mis oli suure hoole ja armastusega kaasa pakitud. Probleemid jätkusid ka Antalyas - hotellist tellitud transfer ei pidanud targaks meid ära oodata või siis hiljem järgi tulla, aga pole olemas probleemi, mida eurod Türgis lahendada ei saaks.
Selle eest kõige suurem lennuk, millega lennanud olen <= 400
Vähemalt ei olnud ruumiga probleeme😏
Kokkuvõtvalt võib öelda, et vihaseid treeninguid esimesel nädalal ei teinud. Vee peal on olnud intentsiivuse osas üsna rahulikud tiksumised, kogu tähelepanu tehnilise poole jälgimisel, mille käigus sai jõge läbi kammitud 142,5 km. Nädala highlight võis olla laupäevane pikk ots - 25 km, mille sisse oli planeeritud 5 - 6 10 minutilist lõiku, kus samuti oli tähelepanu tehnilisel poolel. Juhuse tahtel oli ka valgevenelastel täpselt sama treening, aga nemad olid alustanud 45 min varem kui meie, seega saime pool treeningut koos teha, suure pundiga on hoopis teine asi treenida! Viimasest tingituna ei piirdunud ma 6 lõiguga, otsustasin kehas valitsevat head tunnet maksimaalselt ära kasutada ja täitsin kõik need 25 km 10 min lõikudega (kokku 9) juba sellepärast, et ei jääks niisama tühja tiksuma. 
Võib koogikese või kaks lubada ju?!?
Lisaks aerutamistreeningutele üritame 2 korda nädalas hõivata jõusaaligi, aga kuna siin on rahvast tõesti väga palju (uzbekid, kazahhid, venelased, ukrainlased, türklased, grusiinid, valgevenelased), siis ei ole see kõige kergem ülesanne täita. Kui võrrelda end eelmise aasta samade treeningutega, siis arengut on! 10 x 1' üle 1' surumine 30 kg (kordused 70 - 80) ja tõmme 30 kg (kordused 80 - 90).
Tagasihoidlik teine
Esimesed veetreeningud on käed lõhkunud. Hea oli, et kindad taskusse jäid!
Pole jooksujalanõudki tolmu koguma jäänud! Sarnaselt jõusaalitreeningutega kulutame 2 korda nädalas kohalikke teid. Ning need teede kulutamised on pigem intentsiivsed 12 x 1' üle 1' tempos 3.20 - 3.30.
Eesti esimene virtuaaljooks Maraton Eesti Vabariik 100 toimub juba varsti! Loe lisa!
Taastumiseks aga ohtralt jäätist ja kohalikku (mitte minu maitsemeelte jaoks) koogilaadset toodet. Kuskile ei ole kadunud ka vana hea foamrolling, venitmine ja massaaž. Viimane oli üsna omapärane, aga meeldiv kogemus! 
Antalya põks

Meelelahutus
Lõpetuseks teadeanne ka suusahooajast - Estoloppeti suusasarja 4. koht tuli koju!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar