4. mai 2018

Võistluste ootuses... Euroopas...

Tänaseks olen ettevalmistusega jõudnud nõnda kaugele, et lennates on möödinud esimesed 2 kevadist veelaagrit ja olengi siirdumas juba 3. kevadlaagrisse, kus ootavad ees juba ka MK etapid

Esimene veelaager Türgis möödus kiirelt. Juba esimeste aerutamistreeningutega oli mingisugune tunnetus kohe käe sees olemas, julgen arvata, et kuu aega kanuuergomeetri treeninguid olid sellele kõvasti kasuks! Seega suurimad tänud Sihtasutusele Noored Olümpiale, kelle toel ma antud masina soetasin! Treeningud Türgis veel teravad ei olnud, võtsime asja mõnuga ja sättisime hoolikalt tehnikat paika! Vahetult enne Türki sõitmist võtsin treeningute toetamiseks kasutusele abimehe mediteerimise (HeadSpace). Ausalt öeldes olin natuke skeptiline selle kasuteguris, aga nüüd võin kinnitada, et kõik kahtlused said ümber lükatud ja enam ilmselt ei oska ettegi kujutada, kui mediteerimist ei kasutaks. Muutused mida märkasin: veelgi professionaalsem lähenemine, parem keskendumine treeningutel üksluiste tehniliste nüansside kordamisel/parandamisel, tugevam pingutusvõime, puhkuse tähtsustamine jpm. Seega soovitan soojalt ja mitte ainult sportlastele!
Bussi ootel
Vaba õhtupooliku kõige aktiivsem tegevus...
3- nädalase laagri järel tuli motivatsiooni veelgi tõstma plikatilts Keret, kellega nädalase puhkuse Antalyas ette võtsime. Imre pani mulle aerutamise keelu nädalaks ja nii möödusidki päevad jooksu- ja jõutreeninguid tehes väga kiirelt! Jõudsime jalgratta matkalegi. Akud laetud, asusin järgmisesse laagrisse Budapesti.
TRX trainings

Oli ka jahadeamaid ilmasid, ka selles riietuses oli külm 
Rattamatkal - poolel teel kuskile...Kebab
Turisti

Õnnestus kaasa lüüa SubWay kampaanias, seetõttu ka pilt mille võiks liigitada #sponsored

Süsivesikuid
Budapestis ootasid mind 4 kanget selli, kellega ma koos treeninguid jagama hakkasin. Esimese nädala keskpaigaks oli keha väga šokeeritud ja ei teinud enam koostööd... Olin paratamatult täielikult tagaajaja rollis. Ka kontrollsõit (silla ring - 2700m) näitas, et mul on veel palju varu: esiteks teistega võrdväärse ajani jõudmine ja teiseks oma isikliku rekordini jõudmine. Teiseks nädalaks olin ma juba rohkem valmis, oli treeninguid kus olin tagaajaja rollis, õnneks enamus treeninguid siiski pundis ja isegi mõnel üksikul korral joonelgi. Kolmandaks nädalaks oli keha juba kõrge intensiivsusega harjunud ja õnnestus ungarlasi ka natukene juba survestada. Kontrollsõidul parandasin märgatavalt oma tulemumst ja olin tõusnud napilt napilt treeningpundi 2. kutiks. Kokkuvõtvalt, tundsin iga nädal, kuidas ma talvel tehtud töö suutsin paadi liikumisse iga nädal edasi üha paremini ja paremini rakendada!
Taastumine tööle! #CompressportEstonia

Kontor

Trenksi sponsorauto

Eestimaale naastes olid treeningud lühikesed ja ega treeningkordasidki palju polnud. Jõudsin kooliasjadega uuesti Sina pealegi. Märkimata ei saa jätta ka Balti MV Jelgavas, kuhu oma tiitlit kaitsma läksin! Julgen öelda, et domineerisin sõitu ja käiguvahetus oli samuti hea, kuid suutsin siiski 300m enne lõppu pöördega oma sõidu ära anda, kahjuks, ja pidin leppima hõbedaga! Asi seegi ehk väga õnnetu ma ei olnud ja rahuloluks ka põhjust polnud. Pragu olen suundumas juba kuuma kuuma Budapesti! Loodetavasti kuulete minust nüüd natuke rohkem!
Eestisse naastes võttis SubWay mu väga soojalt vastu!

Jõgi kust sai alguse minu aerutamismaania ja paat millega võistlesin oma esimestel tiitlivõistlustel

Väinod panu suverehvid alla

Balti MV hõbe 5000 m aerutamises

Team Pärnu!

Taustajõud!


Ühtlasi kutsun kõike sõpru ja  kaasaelajaid soetama endale aerutamistemaatikaga kujundatud treeningsärki! Loe juba täpsemalt -> http://parnuaerutab.eu/hooandja/toetussark/

Toeta Eesti aerutamist!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar