2. november 2013

When the Sun goes down, the Sun goes down!

Nädalake jälle möödunud, kuid seekord ikka üsna vaikselt. Tegelikult on veel üks päev veel treenida jäänud. Selle nädala moto oli taastumine ja trenni ainult korra päevas me jõudsimegi. Selle eest järgmine nädal saab kõva mahu jälle taha panna. 
Tasapisi hakkab kõik treeningplaanide osas minema nagu eelmiselgi aastal, et siis vabaks päevaks hakkab jääma esmaspäev, et nädalavahetusi ikka võimalikult efektiivselt treenimise osas ära kasutada. Nii siis juhtuski juba sel esmaspäeval ja puhkasin. Kahel korral tegime trenni hoopis hommikul enne kooli ja nii sai pärast kooli oma tegemata koolitöid järele õppida. Kõlab uskumatult, kuid nii oli! No ja kuna vabaaega oli tänu hommikustele treeningutele palju otsustasin kätt proovida ka ülelinnalisel mälumängul, kus ikka kooliiga kinni panime! Mens sana in corpore sana ehk siis terves kehas terve vaim! 
Laupäeval oli ka jooksuvõistlus Niidumetsas, no ühtegi nii raske rajaprofiiliga võistlust annab otsida. Sisuliselt mäest üles ja mäes alla ainult ongi. Distants oli a la 10 km, mis joosti 1 km ringi peal ja lõppajaks kujunes 50 min ja 21 sekundit. Oma vanuseklassi võitsin ära ja absoluudis jäi minust ettepoole ainult tugevate jalgadega Tamor Bakoff. 

Start

Ringi viimased 50 m väikese tõusuga

Selliseid tõuse on ühel ringil kokku 7 ja need on ränkrasked!

Selline graafik siis sel korral


Kuna vabaaega laupäeval palju oli, proovisin videotöötlemist ja ei saaks just kurta, et esimene oleks halvasti välja tulnud. Nautige! No ja kuna nädal oli nii sündmuste vaene siis eriti pikemalt kirjutada ei maksagi. Homme veel jäänudjõukatsed ja massaaž

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar