25. oktoober 2014

Ajateenistuse 4. nädal

Järjekordne nädal on jälle Tallinnas möödunud ja see oli juba veelgi kurnavam kui eelmised. Hommikused treeningud on läinud järjest raskemateks ja ega õhtused treeningud Pirital veepealgi kerged ei ole. Saame veel nädalakese koos kõikide sportlastega treenida ning siis võtame osa juba esimesest metsalaagrist, mis kestab pikad ja kindlasti külmad ja sajurohked 5 päeva :)

Varajastel hommikutundidel olen küll harjunud tõusma ja trenni tegema, sest varasemalt tuli päeva esimene treening enne koolitunde ära teha, kuid kell 5.00 jõusaali minna on vähe teine asi. Õnneks ei lähe kaua vaja, et ennast käima tõmmata. Reeglina kuluvad treeningu esimesed 20 min organismi käivitamiseks, siis saab juba raskused ka kätte võtta, et ennast piinata - mida mulle ju hirmsasti ka teha meeldib :) Aga mida päev edasi, seda kergem on hommikust jõusaali seedida ja igal järgneval hommikul on olnud tunda ka kuidas võib kangile või hantlile kilokese juurde panna või paar korda rohkem liigutada raskust.

Mis puudutab pimedaid aerutamistreeninguid, siis tundub, et keskkonna vahetus on ka värskendavalt mõjunud. Pirita jõgi on küll väike, kuid armas koht, kus kolm korda nädalas õhtuti pimedas põlve peal nokitseda :) Küll aga tekitab peavalu väike temperatuuri miinus. Näiteks selle nädala ekstreemseim aerutamistreening oli -4 kraadiga, kui kaldad olid jääs ja jää ujus vastu paadi nina kolks ja kolks, ega tuulgi alla jäänud, oma 5 m/s puhus ära küll. Õnneks on jõgi kitsas ja suht koht kõrge metsaga ümbritsetud ja jõe peal saab pea iga ilmaga käia :) 

Nüüd on jäänud veel kaks päeva treeninguid Pärnus, lunastasin nädalavahetuseks linnaloa, ning kindlasti teen kaasa ka oma esimese võistluse ajateenijana, Pärnu Kahe Staadioni jooksu ning õhtul siban ruttu ruttu Pataljoni tagasi oma päevatööle aega teenima.

Reamees Karlson
Foto: K. Sepp
Pirita Aerutamisklubi
                                                                                                       


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar