2. november 2014

Teguderohke nädal...

Oi kus sellel nädalal olid mul huvitegevused. Sai marsitud, relva hooldatud, sprintida relva järele nappides riietes, treenitud ja ka märki lastud 25 m peal "pikutades"!

Esmaspäeval sai alustatud kohe pikema treeningpäevaga. Hommikul tund rauaga mängimist ja õhtul jooksime Piritale, tegeime kiired tund aega veepeal ja ohtralt rattaga sõitu. Ütleme nii, et ilus Kaitseväe dress Tallinna tänavatel ja jõgedel oleks pidanud silma küll jääma.

Teisipäeva alustasime hoopis huvitavamalt :) Hommikuse treeningu 26. minutil tuli keegi karjudes jõusaali akna taha "HÄIRE!!!" - sealt ka minu kõige kiiremad liigutused elu jooksul relvaruumi ja sealt edasi pataljoni ringkaitsesse :) Hakkas tunduma, et elu Kaitseväes hakkab ilmet võtma ju huvitavamaks minema, kuid asi mis häirima jäi oli see, et trenn jäi kohe väga-väga poolikuks kuidagi. Ning päev läks edasi marssides - tuli välja, et rühma taktitunnetus on täiesti kadunud ja on vaja harjutada marssimist ja tervitamist ja nii me siis harjutasime nii "paar" lipuväljaku ringi :)

Neljapäeval käisime tiirus ja ossapoiss, 25 m pealt lamades laskmine tuli täitsa välja. Kuid jätkuvalt relvad on minu jaoks NO GO - ei meeldi. Pluss relvad on pärast laskmist kole tahmased, mis annab sõduritele paar tunnikest tööd juurde hooldamise näol, mida on juba tehtud küll ja küll :)

Nädalavahetuseks lunastasin välja endale linnaloa ning sain sportida nii kuis hing ihaldas. Ärkasin juba hommikul vara pimedas, et  päeva alustada ja lõpetasin hilja pimedas :) Ja positiivne oli see, et nädalavahetusel sai testid palju seljas jõudu on ja hea meel on tõdeda, et seda on juurde tulnud! Nüüd aga sean ennast valmis järgmiseks nädalaks, et minna metsa ja nautida sõdurielu täiel rinnal NATO pakkide ja oma satsiga :)

2 STAADIONI JOOKS - esirida tugevamatele :)

Finiš - tagapool nõrgematele :)
7,5 km ajaga 28:03,9 ; Koht 20

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar