6. mai 2013

Kevadregatt

Väikene vahenädal pärast Sevillat läbi ja uuesti koormus peale, ainult 7 nädalat ongi jäänud juunioride EM võistlusteni Poolas Poznanis. Kuna Eestis peab iga jumala argipäev käima koolis, tuleb juba esimene trenn ära teha varavalges, hommikul kell 6.15. Tavaliselt umbes 10 km vett kas tehnika peale või siis pikemate ja rahulikemate lõikudega. Varem, kui ma veel õpiraskustega koolipoiss ei olnud, (loe: enne Sevillat) sai ka kõik kehalisekasvatuse tunnid asendatud jooksutrennidaega, hetkel tuleb aga järelvastata umbes 20 kontrolltööd! Tagasi spordi juurde! Taas üle pika aja avastasin enda jaoks jälle BodyPump'i, kus treenerike ei keegi muu kui ikka Danek Tšuskin! Päris suurte raskustega kannatab juba teha, see kuidas areng vastupidavus kangis toimub on lausa imeline, mees areneb päevadega! :) Lisaks mainin ära veel hommikuste treeningute kohta, et päris ebameeldiv miinus on mõni hommik, aga vaadates praegust ilmaennustust, võib juba loota soojematele öödele! Positiivne uudis on ka see, et treener Tiinal on nüüd isiklik kaater ja saab kõik trennid meiega kaasas käia. Ikka teine asi kohe! Töö kvaliteet kõvasti kõrgem ja seda on vaja tõsta veel kõvasti, sest pean seda enda kõige nõrgemaks kohaks aerutamises! 
Nädala lõpp kulmineerus võistlusega Tartus, kus oli kavas 5000m ühepaatidel. Uus oli see, et võrreldes eelmiste aastatega, kui starditi eraldistardist intervaliga 1 minut, et see aasta olid paadiklasside kaupa ühisstardid! Ma küll ei tea, mis numbreid näitasid teiste sportlaste GPSid, kuid minu oma näitas taas, et distants oli hoopiski 5500m ja aeg, mis mul kulus selle läbimiseks oli 25 minutit ja 37 sekundit. Nagugi eelmisel aastal napsasin esikoha. Stardist kohe oma teed ja viimseks 1250 m oli edu ligikaudu 50 sekundit, mis kahanes lõpuks ainult 33 sekundi peale. Teine oli ajaga 26.10 Madis Vitsut, muide pean veel ära märkima, et sõitsin vähemalt viimase 8 aasta parima aja! Ja ka Madis oleks kõik eelnevad 8 aastat selle ajaga võitnud! Minu jaoks oli esimest korda Tartus kaasas ka Tiina, kes rattaga kurjalt kaldal minuga kaasas sõitis ja kahjuks pean nentima, et jääb puudu veel tempost ja tehnika annab soovida! Pärnus pundist võitis veel Andreas oma vanuseklassi (Poiste A klassi kanuu) ja ka Anette (Tüdrukute B klass), kes oli ka naiste üldarvestuses 2.! 
2. ringile


Tups ka 2. ringile


Kurikuulus foto


Meeste kanuu esikolmik!NB! Kellel huvi Vallikääru Sprint 2013 vastu, see antku endast kohe teada, sest võistlema pääseb 8 parimat. Arvesse võetakse eelnevate võistluste tulemused (EMV, EM, MM).

Kuna on ilmunud ka uus "KanuuKajaki" ajakiri, soovitan kõigil asja tšekata !

Nädala kokkuvõte:
Kokku: 17 tundi ; 127,3 km
Aerutamine: 11 tundi 3 min ; 113,9 km
Jooks: 1 tund 11 min ; 13, 4 km
Jõudu: 4 tundi 17 min

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar