6. märts 2017

Kevad on Horvaatias!

Möödunud nädal tähendas Eesti aerutajate jaoks viimast ettevalmistusperioodi treeningnädalat Eestis, mille üle mul on väga hea meel, sest Eesti s*tt suusailma on kergelt öeldes igasuguse motivatsiooni võtnud, et välitingimustes treenida, kuigi hea seltskond päästab igas olukorras!!! Homme (7. märts) lendame koos Tarmoga ja Eesti sõudeässadega Horvaatiasse Skradinisse laagrisse - hea meel selle üle, et kaks alaliitu on leidnud ühise keele koostööks!

See kõik mahtus kotti!
Tartu Maratoni järgsed päevad olid väga rahulikud ja kulusid pärast korraliku pingutust nagu rusikas silma, seda enam, et tegemist oli ka puhkenädalaga! Esmaspäeval anti võimalus kodus jalad seinale visata, aga kiusatus kergelt treenida oli siiski liialt suur ja kasutasin üle pika aja TRX'e. Teisipäev - no oh sa püha püss, tegin üksinda väikese aerutamisotsa Emajõel. Alustuseks 15 km pikkusest otsast piisas ja arvestades seda, et paus on olnud 50+ päeva siis esimese trenni kohta keskmiseks kiiruseks saadud 11,1 km/h oli igati tubli saavutus! Jõudsin teinegi kord veele ja seda juba kord koos ülejäänud koondise liikmetega, huvitaval kombel oli minu süda võrreldes teiste meestega väga rahulik ja töötas tunduvalt ökonoomsemalt - maraton vist siiski alles minus peidus.

Puhkenädala keskele mahtus ka üks ränkraske jõusaali treening, mis tõmbas lihased üle keskmise valusaks. Tänaseni annab veel see treening tunda ja reie nelipea alles tuikab. Kolmapäeval kutsus üks suusapeps suusarajale tiksuma, raske oli ära öelda vaatamata sellele, et väljas sadas vihma - if the company is good, details like weather doesn't matter! Reede hommikul ootas mind juba 2 korda edasi lükatud koormustest, jooksulindil jookstud aeg 27 minutit tähendas minu jaoks uut rekord aega. Long story short - ma ei ole veel talvel nii tugevas vormis olnud kui praegu ja järgmistel aastatel olen veelgi tugevam!


Kiirus 11km/h, tõusunurk 13%

Nädalavahetus oli minu jaoks uus ja huvitav! Saan öelda, et üks minu väga lähedane sõber pidas pulmi ja on nüüd ametlikult pereinimene! Ja see on asi mille üle ma olen tõsiselt uhke, lihtsalt ise olen kuidagi maha jäänud... 😛. Nädalavahetusel võõrustas mind Pirital Tarmo oma elukaaslasega ja meil on olnud väga mõnus olemine siis enne laagrit. Kasutasin alatult ära ka Tarmo elukaaslast, tänu kellele soetasin endale uued jooksujalanõud väga mõistliku hinnaga - saan uue sponsori/toetaja nimekirja panna! Ja nüüd lähen tõmban koondise jooksmise esinumbril 2- nädalases treeninglaagris kaela pikaks! Stay tuned!!!

39.13€  - ma vist olen ikka edev...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar