4. märts 2012

ÜKE ja Tallinna maraton

When I say jump, you say how high

Täna oli viimane mul viimane kord võtta osa Estoloppeti sarjast, täpsemalt XV Tallinna maratonist sel aastal. Tallinna maratonil said sõidetud välja igati korralik tulemus, 26. koht üldarvestuses ja 2. koht oma vanustes, kaotus 40 km pikkusel distantsil oma vanuseklassi võitjale 1 sekund!!! Kahjuks suutsin viimasel 100m kurvis kukkuda, jõudsin veel konkurendile järele, kuid pärast konkurendi ette hüppamist ei olnud enam kusagile minna ja oligi kaput. Vähemalt igati korralik sõit, kaotus üldvõitjale 8 minutit. Aega kulus 1 h ja 43 min, kokku 40 km, keskmine pulss 171, keskmine kiirus 22,5 km/h.

Laupäeval oli ka Viljandi ÜKE, mis nägi ette 3000 m jooksu (tegelikult oli 2400 m) + 2 minuti jooksul maksimum kordade peale 50 kg kangi surumine ja vastu lauda tõmme + 100m rinnuli ujumine + teateujumine + korvpall. Jooksus olin kõige kiirem 8 minutit ja 58 sekundi, ka meestest kiirem. 2 minuti jooksul surumises 74 kordust ja vastu lauda tõmbes 82 kordust, mis on ühtlasi rekordid ja need tulemused lubasid mul võtta ka ala võidud. 100m ujumises kordasin rekordit, 1 pööre läks nässu, aga aeg ikkagi hea 1 minut ja 6 sekundit, jälle esimene. Teateujumises võitsime, alustasime ikka tagasihoidlikult nii umbes 10m olime maas, kuid lõpus juhtisime umbes sekundiga. Korvpalli meeskonnad panid välja ainult Viljandi ja Pärnu, kahjuks kaotasime, mäng kujunes väga põnevaks, punkte tuli nagu jalgpallis :). Saime pähe vist seisuga 6:10 kui ei eksi :). Ma viskasin kobaga 2 korvi :). Kokkuvõtvalt A-vanuseklassis ülekaalukas võit samas meesteklassis oleksin samuti võitnud, kuid mitte nii ülekaalukalt.